Kategorie

Cena

Producent

SiDLY

SiDLY to polski producent wysokiej jakości, innowacyjnych i nowoczesnych urządzeń telemedycznych łączących świat nauki, biznesu i medycyny, służących tym, którzy ich najbardziej potrzebują. Opaski SiDLY to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób wymagających stałej opieki – monitoringu podstawowych funkcji życiowych. Sprawdzają się idealnie zarówno w szpitalach, domach pomocy społecznej, ale także w gospodarstwach domowych – wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zdalnej diagnostyki medycznej i bieżącego monitoringu stanu zdrowia pacjenta / podopiecznego.

Opaski SiDLY Care znane są nie nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, czy Izraelu! Wszędzie tam zapewniają spokój i bezpieczeństwo podopiecznym i odrobinę wytchnienia opiekunom. Dzięki SiDLY możesz opiekować się bliskimi niezależnie od czasu i miejsca, w którym aktualnie jesteś!

Potwierdzeniem wysokiej jakości urządzeń SiDLY są uzyskane certyfikaty jakości CE 0197 oraz wydane przez TUV Rheinland certyfikacje medyczne.