
DOMOFON ADP-42A3 składa się z modułu zewnętrznego (bramofonu), modułu wewnętrznego (unifonu) oraz zasilacza. Moduł zewnętrzny zamknięty jest obudowie wandalo-odpornej o małych gabarytach przeznaczonej do montażu podtynkowego. Istnieje możliwość prowadzenia rozmów pomiędzy modułami zewnętrznym i wewnętrznym. Posiada bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi. Zasilany jest napięciem bezpiecznym z zasilacza. Posiada do wyboru 1 z 16 melodii gongu dostępnych fabrycznie. Jest prosty w obsłudze co umożliwia łatwy montaż.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- Zasilacz 12V 1000mA
- Polska instrukcja obsługi
- Gwarancja 24 miesiące
| Wersja domofonu | 1 - rodzinna |
| Typ unifonu | Słuchawkowy |
| Wymiary panelu zew. | 60 x 140 x 24 (mm) |
| Wymiary unifonu | 60 x 140 x 24 (mm) |
| Max. ilość unifonów | 1 szt. |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | czuwanie 1W Praca 2W |
| Typ melodii wywołania | 16 melodii |
| Materiał wykonania | Aluminium, tworzywo sztukczne |
| Natężenie zasilana | 1.1 A |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12V |
| Obsługa kilku wejść | Nie |
| Typ unifonu | Słuchawkowy |
| Regulacja głośności rozmowy | Nie |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Stale powiększamy ofertę produktów marki EURA prezentowaną w naszym sklepie!











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.