Regały przedszkolne i szkolne

Kolorowe regały dla dzieci doskonale nadają się dla szkół i przedszkoli. Oferowane meble produkowane są w Polsce, posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia gwarantujące ich bezpieczne i długotrwałe użytkowanie (przy każdym meblu prezentujemy stosowny certyfikat do wglądu). Oferujemy meble ekologiczne meble dla dzieci i młodzieży, wykonane z wysokiej jakości płyt laminowanych.

Dzięki temu, że meble produkowane są w Polsce, istnieje możliwość wyboru pomiędzy różnymi wersjami kolorystycznymi, a meble każdorazowo przygotowywane są dla klienta.

W swojej ofercie proponujemy wysokiej jakości meble dla szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych (świetlice szkolne czy wiejskie). Meble przedszkolne i szkolne marki Dioralino spełniają normy europejskie w zakresie wytrzymałości, stateczności i sztywności mebla. Co oznacza, że przechodzą rygorystyczne badania wytrzymałościowe i stabilnościowe. Każda część mebla jest kontrolowana przez ludzi z największym doświadczeniem i wiedzą w tej dziedzinie. Producent będąc pewnym wysokiej jakości produkowanych mebli gwarantuje zadowolenie z zakupionych w naszym sklepie internetowym regałów i innych mebli.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.