0
koszyk pusty

Metody płatności

Dla Państwa wygody, w naszym sklepie oferujemy następują ce formy płatności:

 1. płatność przelewem tradycyjnym – to standardowy przelew bankowy na nasze konto:
  Nazwa banku ING Bank Śląski S.A.
  Numer rachunku 70 1050 1908 1000 0097 1675 8645
  IBAN PL70105019081000009716758645
  Kod SWIFT INGBPLPW

  Numer konta podawany jest również na stronie z potwierdzeniem zamówienia po jego złożeniu i wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia.

  Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu się środków na naszym rachunku bankowym.

 2. płatność pobraniowa – gotówką przy odbiorze towaru, na ręce przedstawiciela firmy spedycyjnej. Forma płatności pozwalająca na natychmiastową wysyłkę towaru, jednak wiąże się z dodatkową opłatą ryczałtową w wysokości 7 zł brutto wynikającą z opłat dodatkowych narzucanych przez firmy spedycyjne.
 3. płatność PayPal – popularny na całym świecie darmowy, łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. PayPayl umożliwia dokonywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych. Do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast, po otrzymaniu informacji o zakończonej transakcji.
 4. Płatności kartami płatniczymi - dotpay.plpłatność kartą kredytową Visa / MasterCard – bezpieczne płatności elektroniczne z wykorzystaniem popularnych kart płatniczych Visa / MasterCard realizowane z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia i platformy bezpiecznych płatności Dotpay.pl (spełnia wszelkie restrykcyjne wymogi, posiada m.in. certyfikaty PCI DSS – Payment Card Industry Data Security Standard – Level 1 oraz Thawte Web Server Certificate – Extended Validation. To jedna z najbardziej popularnych form płatności w skali całego świata. Forma płatności wygodna i szybka dla kupującego – wystarczy podanie danych karty płatniczej i zatwierdzenie płatności. Do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast po pozytywnej autoryzacji transakcji kartą.
 5. bezpieczne, natychmiastowe e-przelewy i e-transfery dotpay.pl – jedna z najbardziej popularnych w Polsce form płatności – popularne e-płatności internetowe realizowane za pośrednictwem bezpiecznej platformy płatności internetowych Dotpay.pl, oferującej najszerszy dostęp do przelewów elektronicznych, wśród których znajdą się automatyczne, szybkie transfery PayByLink i półautomatyczne e-przelewy. Do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast po pozytywnej autoryzacji przekazanej z Państwa banku.E-transfery i paybylink dotpay.pl
 6. mRaty - wygodne zakupy onlineszybkie mRaty oraz zakupy na raty z dotpay.pl/Alior Bank – raty online to dwie formy płatności pozwalające na uzyskanie szybkiej pożyczki na preferencyjnych warunkach. Proces kredytowy przebiega całkowicie online, bez wychodzenia z domu, podpisywania umowy ani zaświadczeń o zarobkach. Ta forma płatności dostępna jest dla zamówień o całkowitej wartości od 300 do 20 000 zł, a okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat!
  Do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast po uzyskaniu od banku informacji o udzieleniu kredytu.
  Poniżej przedstawiamy kalkulatory ratalne, mające ułatwić Państwu symulację rat: 

  Alior Bank - raty - kalkulator ratalnymraty - kalkulator ratalny

Przejdź do góry strony Zapytaj doradcy online! Napisz do nas... Wyślij