Cena

Producent

Kamery IP

Kamery IP to kamery sieciowe, pracujące w lokalnych sieciach komputerowych i podobnie jak popularne kamery internetowe, kamera IP wyposażona jest w obiektyw i matrycę światłoczułą, ale zamiast układów przesyłających wideo do komputera, mają o wiele bardziej zaawansowaną elektronikę. Kamery IP to niezależne urządzenia pracujące w sieci komputerowej (przewodowo lub za pośrednictwem Wi-Fi), posiadające przydzielony do nich adres IP, który musimy znać, aby nawiązać połączenie i oglądać rejestrowany obraz.
Obraz z kamery IP możemy oglądać wykorzystując dowolne urządzenie typu laptop, komputer stacjonarny, tablet czy smartfon podłączone do tej samej sieci LAN, ale także mamy możliwość udostępnienia obrazu z kamery w internecie. Większość kamer IP umożliwia wysyłanie obrazu na specjalną, generowaną przez oprogramowanie kamery stronę WWW. Bardziej zaawansowane modele umożliwiają również inne metody udostępniania rejestrowanego obrazu.
EKOCentrum24.pl oferuje dobre kamery IP w przystępnej cenie. Posiadamy w ofercie zarówno bardziej tradycyjne, kompaktowe kamery, ale także modele kopułkowe, obrotowe czy tubowe. Oferujemy zarówno kamery IP wewnętrzne, jak i zewnętrzne o różnych rozdzielczościach, ogniskowych, zasięgach reflektora, klasach szczelności i oczywiście cenach. Jeżeli nie jesteś pewny którą kamerę wybrać, wyślij zapytanie na adres doradca@ekocentrum24.pl, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dedykowaną!