Bezprzewodowa, wodoszczelna bransoletka na nadgarstek z przyciskiem SOS pozwala wezwać pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach alarmowych, w których czas przybycia pomocy może mieć kluczowe znaczenia dla zdrowia lub życia podopiecznego. Bransoletka dopasowuje się do ręki podopiecznego, a dzięki niewielkiej wadze, nie powoduje dyskomfortu dla noszącej jej osoby. Aby wezwać pomoc, wystarczy nacisnąć duży, czerwony przycisk umieszczony na bransoletce, która natychmiastowo komunikuje się za pośrednictwem częstotliwości radiowej z centralką alarmową, która powiadamia o incydencie zaprogramowanego opiekuna. Opaskę można nosić na ręce całą dobę, a dzięki wodoszczelności można się z nią również kąpać. Umieszczona wewnątrz bransoletki bateria zapewnia jej długą żywotność.

Urządzenie można wykorzystać jedynie we współpracy z urządzeniami z serii Opiekun seniora.
W zestawie:
- opaska z przyciskiem alarmowym
- opakowanie kartonowe 180x50x40 mm
| Napięcie zasilania | 6V |
| Żywotność baterii | ok. 1 roku (liczone przy 3 użyciach dziennie) |
| Częstotliwość bezprzewodowa | 433.92 MHz |
| Zasięg transmisji bezprzewodowej | 30-100m w otwartej przestrzeni |
| Pobór prądu | 8-20 mA |
| Prąd spoczynkowy | 3 uA |
| Wymiary przycisku | 31x42x13 mm |
| Długość opaski | 19 cm |
| Waga | 30 g |
Stale powiększamy ofertę produktów marki OBB prezentowaną w naszym sklepie!











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.