0
koszyk pusty

Centero i MultiTec Touch – nowa inteligencja dla domów od marki Elero

Zdalne sterowanie urządzeniami – Centero i MultiTec Touch - nowa inteligencja dla domów od marki Elero już dostępna w naszym sklepie!

Coraz więcej osób poszukuje inteligentnych rozwiązań, które ułatwią codzienne życie oraz zadbają o bezpieczeństwo całej rodziny. Najbardziej pożądane są inteligentne systemy automatyki domowej, które oferują wiele nowoczesnych funkcji, ale jednocześnie pozostają łatwe w obsłudze. System sterowania automatyką domową Centero spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników, gdyż może być wygodnie obsługiwany z poziomu smartfona lub tabletu, niezależnie od tego, czy użytkownik jest w domu czy w podróży.

Inteligentne rozwiązania dla domu z Elero

Firma Elero, która oferuje inteligentne rozwiązania automatyki dla inteligentnych domów, wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie w dziedzinie automatyki domowej – system Centero. System Centero umożliwia użytkownikom sterowanie roletami, systemami ochrony przeciwsłonecznej, oświetleniem, ogrzewaniem elektrycznym zarówno bezpośrednio z urządzenia mobilnego za pośrednictwem aplikacji, jak i w sposób zupełnie automatyczny. Programowanie pracy urządzenia Centero odbywa się za pomocą transmitera, który wystarczy sparować z urządzeniami już działającymi w systemie bezprzewodowym ProLine2, włożyć transmiter do podłączonej do Internetu centralki Centero i gotowe!

System Centero do sterowania automatyką domową z każdego miejsca na Ziemi

Parowanie transmitera z urządzeniem działa analogicznie do tradycyjnych transmiterów Elero - przycisk uczenia P, Góra, Dół, a jeden transmiter może obsługiwać maksymalnie 15 urządzeń. Aplikacja do obsługi systemu Centero jest dostępna dla urządzeń z iOS i Android, a wkrótce dostępna będzie także wersja dla systemu Windows. Zaprogramowane / sparowane urządzenia pojawiają się w aplikacji automatycznie, a za jej pośrednictwem można zmieniać ich nazwy, grupować lub przypisywać im ikony. Aplikacja może być także używana bez połączenia z Internetem.

Aplikacja Centero do ściągnięcia w AppStore Od niedawna można również za pośrednictwem systemu Centero zarządzać większą ilością urządzeń z segmentu smarthome, które działają w oparciu o sterowanie radiowe na częstotliwości 868 MHz. Mogą to być między innymi systemy alarmowe, antywłamaniowe oraz czujniki ruchu, zalania, pożaru itp. Od momentu unowocześnienia aplikacji Centero, znacznie poprawiła się jej użyteczność, przejrzystość i intuicyjność, można także za jej pośrednictwem ustalić, dopasowane do potrzeb użytkownika, indywidualne schematy działania dla grup podłączonych do systemu Centero urządzeń. Centero jest także kompatybilne z czujnikami ruchu, otwarcia okna i położenia klamki niemieckiej firmy Eldat, która od 30 lat specjalizuje się w opracowywaniu i produkowaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie radiowej łączności bezprzewodowej stosowanych w inteligentnych budynkach.

Do sterowania automatyką domową, oprócz aplikacji Centero App oraz serii pilotów ProLine2, Elero stworzyło także nowoczesny, zaawansowany technologicznie i wielokanałowy panel sterujący MultiTec Touch-868, który mocowany jest na ścianie. Obydwa te produkty dostępne są w naszym sklepie ekocentrum24.pl.

Panel MultiTec do sterowania urządzeniami Elero

Ekran dotykowy LCD urządzenia MultiTec Touch ma bardzo elegancki design oraz posiada bardzo przyjazny interfejs, który w sposób intuicyjny pozwala zarządzać pracą rolet, systemu ochrony przeciwsłonecznej, czy systemu ogrzewania elektrycznego.Dodatkowo pozwala on na sterowanie pracą urządzeń podłączonych do zwykłych gniazd elektrycznych 230 V za pośrednictwem przełącznika radiowego Unio-868. Panel umożliwia grupowanie urządzeń i zarządzanie pracą tych grup, zaprogramowanie automatycznych schematów działania urządzeń, uruchomienie trybu „wakacje”, podczas którego rolety są otwierane i zamykane o losowo wybranych godzinach, a także na manualne sterowanie wybranym urządzeniem. Panel MultiTec Touch może obsługiwać 20 urządzeń i zaraz po podłączeniu do zasilania intuicyjnie przeprowadza użytkownika przez proces parowania urządzeń automatyki domowej. Na ekranie pojawiają się instrukcje tekstowe, które krok po kroku informują użytkownika jak przejść bez problemu przez proces przydzielania kanałów radiowych do konkretnych urządzeń. Dzięki funkcji routingu nie ma problemu z zasięgiem (każde urządzenie jest jednocześnie odbiornikiem i nadajnikiem sygnału), sygnały są zawsze przesyłane bezpiecznie, a dwukierunkowy system komunikacji informuje użytkownika na panelu LCD, że polecenie zostało wykonane prawidłowo.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań marki Elero w zarządzaniu pracą urządzeń automatyki domowej zdecydowanie podniesie komfort życia, ale przede wszystkim wpłynie na nasze bezpieczeństwo. Możliwość sterowania urządzeniami domowymi z poziomu telefonu czy tabletu pozwoli na zdalne wyłączenie żelazka, o którym się zapomniało, czy włączyć tryb wakacyjny przy dłuższej nieobecności. Dzięki produktom Elero możesz już dziś sprawić, że Twój dom będzie „smart”.

Przejdź do góry strony Zapytaj doradcy online! Napisz do nas... Wyślij