Kamera obrotowa HDCVI DAHUA DH-SD59230I-HC to wszechstronny i funkcjonalny, profesjonalny sprzęt do monitoringu przeznaczony do przeróżnych zastosowań nadzoru wizyjnego. Urządzenie jest oparte na najwyższej jakości przetworniku obrazu, który pozwala na osiągnięcie szczegółowego i płynnego obrazu video o rozdzielczości 2Mpx, co z kolei pozwala na dokładną identyfikację osób i dostarcza niezbitego materiału dowodowego.

Istotną funkcją jest również z pewnością zdalnie regulowany obiektyw z 30-krotnym zoomem optycznym pozwalającym na bardzo duże przybliżenie obserwowanego obiektu. Kamera została wyposażona również w wejścia/wyjścia alarmowe oraz możliwość przełączenia w tryb analogowy i podpięcia monitora lub rejestratora starszego typu.
Funkcjonalne menu OSD pozwala na dostosowanie obrazu do miejsca instalacji i oświetlenia tam panującego. Sterowanie kamerą i ustawieniami można wykonać zdalnie, za pomocą rejestratora, bez konieczności stosowania dodatkowych przewodów.
Technologia HD-CVI oferuje wysoką rozdzielczość obrazu, wykorzystując do tego standardowy przewód koncentryczny oraz umożliwia puszczenie sygnału video, audio oraz sterowania jednym przewodem nawet na odległość 500m (w przypadku skrętki o odpowiednich transmiterów wideo max 300m).

Pozwala to na wykorzystanie starszego okablowania do modernizacji systemu monitoringu, a przy tym przesyłanie sygnału bez opóźnień i zakłóceń.
Oprócz tego, technologia HD-CVI daje możliwość puszczenia sygnału audio, video i sterowania jednym przewodem!
Przewagą technologii HD-CVI nad technologią IP jest między innymi:
- łatwość instalacji i konfiguracji
- brak opóźnień,
- dłuższy dystans pomiędzy kamerami, a rejestratorem.
Urządzenie może posłużyć do monitoringu np:
- centrów handlowych,
- placów zabaw,
- więzień,
- banków,
- hurtowni,
- szkół i przedszkoli,
- dworców itp.
Zawartość zestawu:
- uchwyt do kamery PFB300S
- adapter montażowy do kamery PFA110
- zasilacz AX24V/3A
| Model: | DH-SD59230I-HC |
| KAMERA: | |
| Przetwornik obrazu: | Przetwornik CMOS 1/2.8” |
| Efektywna liczba pikseli: | 1920 (poz.) x 1080 (pion.) 2 MPX |
| Rozdzielczość pozioma: | ≥1000TVL |
| System skanowania: | Progresywny |
| Szybkość elektronicznej migawki: | 1/1s ~1/30,000s |
| Min. oświetlenie: | 0.05 Lux/F1.6 (kolor); 0.005Lux/F1.6 (IR włączone) |
| Stosunek sygnału do szumu: | Więcej niż 50 dB |
| Rozdzielczość kamery: | 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P |
| Wyjścia wideo: | 1 kanał BNC HDCVI HD / CVBS SD |
| CECHY KAMERY: | |
| Dzień/noc: | Automatyczny (ICR) / Kolor / Czarno-biały |
| Kompensacja tła: | BLC/HLC/DWDR (cyfrowy WDR) |
| Balans bieli: | Automatyczny, ATW, Zewnętrzny, Wewnętrzny, Ręczny |
| Regulacja wzmocnienia: | Automatyczna/Ręczna |
| Redukcja szumu: | 2D/3D |
| Strefy prywatności: | Do 24 stref |
| Cyfrowy Zoom: | 16x |
| OBIEKTYW | |
| Ogniskowa: | 4.3 mm ~ 129 mm (30x zoom optyczny) - motozoom |
| Maks. przysłona: | F1.6~ F2.34 |
| Kontrola ostrości: | Automatyczna/Ręczna |
| Kąt widzenia: | Poz 65.1° ~ 2.34° |
| Odległość ogniskowej: | 100mm~1000mm |
| PTZ: | |
| Zakres obrotu w poziomie/pionie: | Obrót poziomy 0~360 ciągły; Obrót w pionie -15~90, pełny ruch 180 |
| Ręczna kontrola prędkości: | Obrót poziomy 0,1 - 300 st/s, Obrót w pionie 0,1~200 |
| Prędkość presetów: | Obrót poziomy 400; Obrót pionowy 300 |
| Liczba presetów:: | 300(DH-SD), 255(Pelco-P/D) |
| Tryb PTZ: | 5 ścieżek, 8 tras, Automatyczne skanowanie, automatyczny obrót |
| Ustawienia prędkości: | Dostosowanie prędkości obrotowej kamery czy funkcji zoom w zależności od ogniskowej |
| Zachowanie po przywróceniu zasilania: | Automatyczny powrót do poprzednich funkcji PTZ np. w wyniku awarii zasilania. |
| Ruch w oczekiwaniu: | Aktywacja Preset / Skan / Ścieżka / Wzorzec |
| Protokół: | DH-SD, Pelco-P/D (Auto recognition) |
| Zasięg IR: | 100m |
| AUDIO: | |
| Interfejs: | 1 kanał wejściowy |
| INTERFEJS ZEWNĘTRZNY | |
| RS485: | 1 kanał |
| Alarm: | 2/1 kanały wejścia/wyjścia |
| OGÓLNE: | |
| Zasilacz: | AC24V / 3A |
| Zużycie energii: | 12W, 25W (IR on) |
| Środowisko pracy: | -40ºC ~ 70ºC / Less than 90% RH |
| Stopień ochrony: | IP66 |
| Wandaloodporność: | nie |
| Materiał wykonania obudowy: | metal |
| Wymiary: | Φ186mm×310mm |
| Waga: | 3.5kg |
Stale powiększamy ofertę produktów marki DAHUA prezentowaną w naszym sklepie!



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.