Wyjaśnienie oznaczeń producenta napędów Elero
| Rol | Top/ | S | 1,5/ | 70 |
|---|---|---|---|---|
| silnik do rolet |
elektroniczne wyłączniki krańcowe |
Φ wałka > 35 mm |
Siła: 1,5 Nm |
Prędkość: 70 obr/min |
Napęd rurowy RolTop S 1,5/70 w wersji przewodowej stosuje się do małych żaluzji, ekranów, ze średnicą wałka do 38 mm. Wyposażony jest on w inteligentny pomiar mocy i cichy hamulec, co zapewnia długą żywotność napędu i zasłon. Napęd ten posiada elektroniczne wyłączniki krańcowe z funkcją wykrywania przeszkody, dzięki której silnik po najechaniu rolety na przeszkodę zatrzymuje się, a dodatkowo wykonuje jeden obrót do góry. Ten system zabezpieczający działa zarówno przy otwieraniu, jak i zamykaniu rolety, dbając o bezpieczeństwo użytkowników oraz dzieci, zwierząt i rzeczy znajdujących się w okolicy rolety. Napęd ten dodatkowo wyposażony jest w funkcję wykrywania przymarznięcia, łagodny dojazd do pozycji krańcowych oraz możliwość dowolnego ustawienia zarówno dolnej, jak i górnej pozycji krańcowej. Podłączenie napędu odbywa się za pomocą wymiennego przewodu zasilającego zakończony wtyczką o długości 2 m. W napędzie tym istnieje możliwość równoległego łączenia silników.
| Kod producenta | 30 221.0001 |
| Rolety | NIE |
| Żaluzje/ekrany | TAK |
| Napięcie | 230 V/50 Hz |
| Prędkość | 70 obr/min |
| Cichy hamulec | TAK |
| Moment obrotowy | 1,5 Nm |
| Średnica wałka | od 36 do 38 mm |
| Wersja szybkobieżna | TAK |
| Moc | 130 W |
| Zabezpieczenie | IP 44 |
| Max. liczba obrotów wałka | 160 |
| Tryb pracy | 5 KB/min. |
| Długość A (mm) | 545 |
| Długość B (mm) | 517.5 |
| Waga (kg) | 1.3 |
| Temperatura pracy | -20 do +60 °C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor głowicy | biały |
| Seria | Revoline S |
Stale powiększamy ofertę produktów marki Elero prezentowaną w naszym sklepie!
Warning: file_get_contents(http://katalogi.ekocentrum24.pl/api/get_search_results/?search=Napędy i sterowniki Elero dla systemów inteligentnych – katalog 2016 EN&post_type=%22katalog%22&count=%221%22): Failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 82
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Attempt to read property "title" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Attempt to read property "url" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "thumbnail_images" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "medium_large" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "url" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.