Wyjaśnienie oznaczeń producenta napędów Elero
| Rol | Top | S | 8 | -868 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| silnik do rolet |
elektroniczne wyłączniki krańcowe |
Φ wałka > 35 mm |
siła: 8 Nm |
model ze sterowaniem radiowym |
Napęd RolTop S8-868 umożliwia sterowanie roletami ze średnicą do 38 mm w sposób radiowy, za pomocą pilota. Wygoda użytkowania napędu nie jest jedyną jego zaletą. Silnik Elero S8-868 wyposażony jest również w funkcję wykrywania przeszkody, która działa przy otwieraniu i zamykaniu rolety. Za każdym razem, gdy roleta najedzie na przeszkodę napęd się zatrzymuje, a następnie uwalnia przeszkodę, wykonując jeden obrót wałka w przeciwnym kierunku. Funkcja wykrywania przymarznięcia oraz system inteligentnego poboru mocy podczas pracy urządzenia dbają o jego żywotność. Cichy hamulec i system wolnego dojazdu do pozycji krańcowych dbają o materiał rolety. Napęd Elero S8-868 posiada elektroniczne wyłączniki krańcowe, których pozycje (zarówno górne, jak i dolne) mogą być ustalane na dowolnych wysokościach, w zależności od potrzeb użytkownika.
| Kod producenta | 30 254.0006 |
| Rolety | TAK |
| Żaluzje/ekrany | NIE |
| Napięcie | 230 V/50 Hz |
| Prędkość | 17 obr/min |
| Cichy hamulec | TAK |
| Moment obrotowy | 8 Nm |
| Średnica wałka | od 36 do 38 mm |
| Wersja szybkobieżna | NIE |
| Moc | 168 W |
| Zabezpieczenie | IP 44 |
| Max. liczba obrotów wałka | 40 |
| Tryb pracy | 4 KB/min. |
| Długość A (mm) | 545 |
| Długość B (mm) | 517.5 |
| Waga (kg) | 1.2 |
| Temperatura pracy | -20 do +60 °C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor głowicy | czarny |
| Seria | Revoline S |
Stale powiększamy ofertę produktów marki Elero prezentowaną w naszym sklepie!
Warning: file_get_contents(http://katalogi.ekocentrum24.pl/api/get_search_results/?search=Napędy i sterowniki Elero dla systemów inteligentnych – katalog 2016 EN&post_type=%22katalog%22&count=%221%22): Failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 82
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Attempt to read property "title" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Attempt to read property "url" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "thumbnail_images" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "medium_large" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "url" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.