Wyjaśnienie oznaczeń producenta napędów Elero
| Rol | Top/ | T | S | 1,5/ | 70 | -868 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| silnik do rolet |
elektroniczne wyłączniki krańcowe |
silnik z płynną regulacją obrotu lameli |
Φ wałka > 35 mm |
Siła: 1,5 Nm |
Prędkość: 70 obr/min |
Model ze sterowaniem radiowym |
Napęd RolTop/T S 1,5/70-868 przeznaczony jest specjalnie do automatycznego sterowania wewnętrznymi roletami przeciwsłonecznymi, żaluzjami i materiałowymi osłonami o średnicy wałka w przedziale od 36 do 38 mm. Napęd ten jest szczególnie wygodny w użytkowaniu, gdyż możemy z wygodnej kanapy za pomocą pilota sterować nasłonecznieniem pomieszczenia, w którym się znajdujemy. Napęd ten posiada funkcję płynnej regulacji obrotu lameli, spowolniony start oraz pozostałe systemy, które charakterystyczne są dla napędów Elero RolTop:
– system inteligentnego poboru mocy w trakcie pracy napędu, napęd samodzielnie dostosowuje siłę pracy do aktualnych potrzeb, dbając o żywotność urządzenia
– cichy i delikatny hamulec, który powoduje, że roleta cicho, delikatnie i łagodnie dojeżdża do pozycji krańcowych, co pozytywnie wpływa na stan zużycia materiału rolety
– opcja dowolnego ustalania pozycji krańcowych rolety
– funkcja detekcji przeszkód, która zatrzymuje roletę przy najechaniu na przeszkodę, przez co dba o bezpieczeństwo użytkowników i ich otoczenia.
Napęd Elero RolTop/T S 1,5/70 – 868 posiada elektroniczne wyłączniki krańcowe, których wysokości mogą być ustalane dowolnie zgodnie z potrzebami użytkowników. Napęd zasilany jest dwumetrowym wymiennym przewodem zasilającym zakończonym wtyczką i może być podłączany równolegle.
| Kod producenta | 30 226.0006 |
| Przeznaczenie | wewnętrzne rolety przeciwsłoneczne |
| Napięcie | 230 V/50 Hz |
| Prędkość | 70 obr/min |
| Cichy hamulec | TAK |
| Moment obrotowy | 1,5 Nm |
| Średnica wałka | od 36 do 38 mm |
| Wersja szybkobieżna | TAK |
| Moc | 130 W |
| Zabezpieczenie | IP 44 |
| Max. liczba obrotów wałka na min. | 160 |
| Tryb pracy | 5 KB/min. |
| Długość A (mm) | 545 |
| Długość B (mm) | 517.5 |
| Waga (kg) | 1.3 |
| Temperatura pracy | -20 do +60 °C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Seria | Revoline S |
Stale powiększamy ofertę produktów marki Elero prezentowaną w naszym sklepie!
Warning: file_get_contents(http://katalogi.ekocentrum24.pl/api/get_search_results/?search=Napędy i sterowniki Elero dla systemów inteligentnych – katalog 2016 EN&post_type=%22katalog%22&count=%221%22): Failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 82
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Attempt to read property "title" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 85
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Attempt to read property "url" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 86
Warning: Attempt to read property "posts" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "thumbnail_images" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "medium_large" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87
Warning: Attempt to read property "url" on null in /home/fuerte/domains/ekocentrum24.pl/public_html/wp-content/themes/ec24/woocommerce/single-product/tabs/customDescritpion.php on line 87





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.