
IP Camera marki eTiger to bezprzewodowa kamera IP z wbudowanym mikrofonem i ośmioma diodami podczerwieni, pozwalającym na nagrywanie obrazu również w nocy lub przy słabym oświetleniu. Kamerę IP ES-CAM2A można podłączyć do domowej sieci Wi-Fi, dzięki czemu obraz z kamery może być transmitowany online na podłączone urządzenia mobilne lub komputery, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, co dzieje się w Twoim domu, bez względu na to, gdzie teraz jesteś. Dodatkowo bezpłatna aplikacja iSecurity+ daje zdalny dostęp do pełnej konfiguracji urządzenia i wszystkich jego funkcji.
Kamera ES-CAM2A daje możliwość nagrania obrazu w jakości HD – 1280x720p (H.264), dzięki czemu cały czas możesz mieć dostęp do wysokiej jakości obrazu. Dodatkowo kamera ma wbudowany czujnik ruchu, który pozwala nagrywać obraz tylko w przypadku wykrycia ruchu, także w nocy, dzięki wbudowanym ośmiu diodom LED. Kamera może także wykonywać zdjęcia w ustalonych momentach. Zgromadzony materiał może być przechowywany w chmurze, za pośrednictwem konta iSecurity+.
Zawartość zestawu IP Camera ES-CAM2A
- IP Camera – 1 szt.
- uchwyt montażowy – 1 szt.
- zasilacz sieciowy – 1 szt.
- dokumentacja
| Zakres rejestracji | w poziomie: 90° w pionie: 45° ukośnie: 78° |
| Diody IR | 8 szt. / obraz po zmroku |
| Przetwornik obrazu | 1/3" CMOS |
| Rozdzielczość przetwornika | 1600x1200 CMOS |
| Rozdzielczość video | do 1280x720p (H.264) |
| Rozdzielczość zdjęć | do 1280x720px (JPEG) |
| Ogniskowa | 3 mm |
| Przysłona | F2.0 |
| Czas otwarcia migawki | 1/5 - 1/16000 sek. |
| Częstotliwość odświeżania | do 25 klatek / sek. |
| WiFi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Mikrofon | wbudowany, z redukcją szumów |
| Zasilanie | 5V 1A, 110-240V / DC Jack |
| Aplikacja do obsługi | iSecurity+ |
| Kompatybilność | iOS 5.0 lub wyższy / Android 2.2 lub wyższy |
| Waga | 130 g |
| Wymiary | 120x65x85 mm |
Stale powiększamy ofertę produktów marki eTIGER prezentowaną w naszym sklepie!












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.