DOMOFON ADP-48A3 (RL-3203CC) to urządzenie składające się z modułu zewnętrznego (bramofonu) przeznaczonego do obsługi dwóch pomieszczeń posiadającego kasetkę z daszkiem ochronnym, dwóch modułów wewnętrznych (unifonów) i zasilacza. Posiada możliwość prowadzenia rozmów pomiędzy modułami zewnętrznym i wewnętrznym, zawiera również bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służące do otwierania drzwi oraz funkcję interkomu. Zasilany jest napięciem bezpiecznym z zasilacza 12V 1000mA . Domofon jest prosty w obsłudze, a dodatkowo łatwy w montażu.
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- 2 moduły wewnętrzne (słuchawki – unifony)
- Moduł zewnętrzny (kasetka) z daszkiem ochronnym
- Zasilacz 12V 1000mA (UWAGA!!! Na opakowaniu jest błąd. Do uruchomienia tego domofonu wystarczy jeden zasilacz 12V 1000mA który jest w komplecie)
- Polska instrukcja obsługi
- Gwarancja 24 miesiące

| Sposób montażu kasety zewn. | Natynkowy/Podtynkowy |
| Max. liczba lokatorów | 1 |
| Rodzaj komunikacji | przewodowa |
| Pobór mocy podczas pracy | 2 W |
| Pobór mocy w stanie czuwania | 1 W |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Regulacja głośności rozmowy | Nie |
| Obsługa kilku wejść | Tak |
| Materiał wykonania | Aluminium, tworzywo sztuczne |
| Typ melodii wywołania | Natynkowy/16 melodii |
| Zakres temperatury pracy | -10’...+55’C |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | 84 x 212 x 58 (mm) |
| Wymiary panelu zew. | 115 x 161 x 64 (mm) |
| Masa netto | 1,60 kg |
| Masa brutto | 1,8 kg |
| Wymiary opakowania - wysokość | 245 mm |
| Wymiary opakowania - szerokość | 310 mm |
| Wymiary opakowania - głębokość | 75 mm |
| Typ opakowania | Karton |
Stale powiększamy ofertę produktów marki EURA prezentowaną w naszym sklepie!









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.