Domofon ADP-10A3 to zestaw składający się z głośnomówiącego (bezsłuchawkowego) unifonu, małogabarytowej kasety zewnętrznej oraz gongu. Urządzenie posiada możliwość sterowania ryglem elektromagnetycznym. Do zestawu można dołączyć dwa dodatkowe unifony (max. 3 unifony na raz). Zaletą jest przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia kasety zewnętrznej. Dodatkowo w zestawie znajduje się zasilacz 12V DC. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz obudową unifonu w kolorze grafitowo-srebrnym


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- domofon 1-rodzinny głośnomówiący ADP-10A3 (nr kat. 5737)
- instrukcja
- gwarancja
| Wersja domofonu | 1- rodzinna |
| Typ unifonu | Głośnomówiący |
| Wymiary panelu zew. | 123 x 54 x 41 |
| Wymiary unifonu | 160 x 107 x 32 |
| Max. ilość unifonów | 3 szt. |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | czuwanie 0.5W praca 2W |
| Typ melodii wywołania | 16 melodii |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Natężenie zasilana | 1.1 A |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12V |
| Regulacja głośności rozmowy | Nie |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Stale powiększamy ofertę produktów marki EURA prezentowaną w naszym sklepie!










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.