Zestaw domofonowy jednorodzinny ADP-20A3 składa się z modułu zewnętrznego (bramofonu), modułu wewnętrznego (unifonu) oraz zasilacza. Moduł zewnętrzny zamknięty jest w obudowie wandalo-odpornej o małych gabarytach przeznaczony do montażu zarówno natynkowego jak i podtynkowego. Domofon jednorodzinny przeznaczony jest do kontroli wejścia na posesję lub klatkę schodową. Posiada możliwość prowadzenia rozmowy pomiędzy modułami zewnętrznym i wewnętrznym oraz bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi. Istnieje możliwość wyboru 1 z dostępnych fabrycznie 16 melodii gongu. Domofon zasilany jest napięciem bezpiecznym z zasilacza. Jest prosty w obsłudze i umożliwia łatwy montaż.
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI
- domofon jednorodzinny adp-20a3 biało-grafitowy
- gwarancja

| Wersja domofonu | 1 - rodzinna |
| Wymiary panelu zew. | 60 x 140 x 24 (mm |
| Wymiary unifonu | 84 x 212 x 58 (mm) |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | czuwanie 1W Praca 2W |
| Zakres temperatury pracy | -10’...+55’C |
| Natężenie zasilana | 1.1 A |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12V |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Regulacja głośności rozmowy | Nie |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Rodzaj montażu kasety zew. | Natynk i podtynk |
| Typ unifonu | Słuchawkowy |
| Typ melodii wywołania | 16 melodii |
Stale powiększamy ofertę produktów marki EURA prezentowaną w naszym sklepie!








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.