Zestaw domofonowy ADP-47A3 ”DOPPIO” to urządzenie składające się z modułu zewnętrznego, dwóch modułów wewnętrznych (unifony) i zasilacza. Domofon przeznaczony jest do obsługi dwóch niezależnych użytkowników (lokali, mieszkań) pozwala obsługiwać wspólną strefę wejściową przez jeden moduł zewnętrzny. Posiada możliwość prowadzenia rozmów pomiędzy modułami zewnętrznym i wewnętrznym oraz bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi. Urządzenie zasilane jest napięciem bezpiecznym z zasilacza. Jest prosty w obsłudze i umożliwia łatwy montaż.
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- moduł zewnętrzny (kasetka)
- 2 moduły wewnętrzne – słuchawki (unifony)
- 2 zasilacze 9V 400mA prądu zmiennego
- polska instrukcja obsługi
- gwarancja 24 miesiące


| Wersja domofonu | 2 - rodzinna |
| Typ unifonu | Słuchawkowy |
| Wymiary panelu zew. | 116 x 200 x 54 (mm (mm) |
| Wymiary unifonu | 98 x 215 x 68 (mm) |
| Max. ilość unifonów | 1 szt. |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | czuwanie 0.5W praca 2W |
| Typ melodii wywołania | 16 melodii |
| Materiał wykonania | plastikowo-aluminiowe |
| Natężenie zasilana | 1.1 A |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12V |
| Regulacja głośności rozmowy | Nie |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Stale powiększamy ofertę produktów marki EURA prezentowaną w naszym sklepie!







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.