
Domofon ADP-11A3 „INVITO” EURA składający się z głośnomówiącego (bezsłuchawkowego) unifonu, kasety zewnętrznej o małych gabarytach (140x60x24 ), gongu, sterowania ryglem elektromagnetycznym. Domofon posiada również przycisk otwierania furtki oraz przycisk otwierania drugiego wejścia (bramy, drzwi, drugiej furtki, itp.). Zaletą domofonu ADP-11A3 jest przycisk dyskretnego podsłuchu otoczenia kasety zewnętrznej, a obudowa unifonu jest w kolorze białym. Do tego w zestawie znajduje się zasilacz 12V DC. Domofon marki EURA ADP-11A3 przeznaczony jest do komunikacji między panelem zewnętrznym a unifonem.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- regulacja głośności rozmowy,
- obsługa dwóch wejść,
- montaż natynkowy / podtynkowy kasety,
- kaseta wykonana ze stopu aluminium – odporna na warunki atmosferyczne,
- daszek ochronny kasety,
- możliwość samodzielnego montażu,
- możliwość rozbudowy o 1 unifon.

Zestaw zawiera:
- DOMOFON EURA ADP-11A3 „INVITO” b/słuchawkowy biały
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Wymiary panelu zew. | Natynkowy/140x60x24 |
| Wymiary unifonu | 137x90x26 |
| Zakres temperatury pracy | -20..+40 |
| Materiał wykonania | Aluminium td> |
| Natężenie zasilana | 1.1 A |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wersja domofonu | 1 - rodzinna |
| Masa netto | 0,4 kg |
| Masa brutto | 0,67 kg |
| Wymiary opakowania - wysokość | 132 mm |
| Wymiary opakowania - szerokość | 227 mm |
| Wymiary opakowania - głębokość | 105 mm |
Stale powiększamy ofertę produktów marki EURA prezentowaną w naszym sklepie!









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.