Zestaw domofonowy ADP-44A3 składa się z modułu zewnętrznego (bramofonu), modułu wewnętrznego (unifonu) i zasilacza. Istnieje możliwość prowadzenia rozmów pomiędzy modułami zewnętrznym i wewnętrznym. Bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służy do otwierania drzwi. Zestaw domofonowy ADP-44A3 zasilany jest napięciem bezpiecznym z zasilacza. Kaseta modułu zewnętrznego przeznaczona jest do montażu natynkowego. Zestaw posiada możliwość wyboru 1 z 16 fabrycznie zaprogramowanych melodii gongu. Jest prosty w obsłudze i umożliwia łatwy montaż.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- moduł wewnętrzny (słuchawka – unifon)
- moduł zewnętrzny (kasetka) z daszkiem ochronnym
- zasilacz 12V 1000mA
- polska instrukcja obsługi
- gwarancja 24 miesiące

| Wersja domofonu | 1-rodzinna |
| Typ unifonu | Słuchawkowy |
| Wymiary panelu zew. | 161 x 115 x 64 mm |
| Wymiary unifonu | 60 x 140 x 24 mm |
| Max. ilość unifonów | 1szt. |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | czuwanie 1W Praca 2W |
| Materiał wykonania | Aluminium, tworzywo sztukczne |
| Natężenie zasilana | 1.1 A |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12V |
| Regulacja głośności rozmowy | Nie |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Obsługa kilka wejść | Nie |
| Typ melodii wywołania | 16 melodii |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Stale powiększamy ofertę produktów marki EURA prezentowaną w naszym sklepie!









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.